Haberler

Fka ile Fıratsifed Arasında Protokol İmzalandı
Fka ile Fıratsifed Arasında Protokol İmzalandı

Fırat Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (FIRATSİFED) ve Fırat Kalkınma Ajansı ortaklığında yürütülen projelere bir yenisi daha eklendi.

Daha önce Fırat Kakınma Ajansı (FKA) destekli `İş Sağlığı ve Güvenliği` eğitimi veren FIRATSİFED, bu defa `Profesyonel İş Adamları` eğitimi vermeye hazırlanıyor.

Malatya Sanayici ve İşadamları Derneği`nin (MASİAD) bağlı bulunduğu, Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerini kapsayan FIRATSİFED tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, "Fırat Sanayi ve İş dünyası Federasyonunun geçtiğimiz günlerde Fırat Kalkınma Ajansından "Profesyonel İş Adamları"adlı projesi kabul edildi" denildi.

FIRATSİFED Başkanı Yahya Alper Bektaş ve Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut Öztop ile imzalanan proje ile ilgili detaylı açıklamayı FIRATSİFED Başkanı Yahya Alper Bektaş yaptı.

Bektaş, "Daha önce Fırat Kalkınma Ajansı ile `İş Sağlığı ve Güvenliği` adı altında üyelerimize ve üyelerimizin çalışanlarına 5 gün süren bir eğitim vermiştik. Şimdi ise daha çok yönetici pozisyonunda olan üyelerimize bir eğitim vermeyi istemekteyiz. Elazığ ve Malatya illerinde gerçekleştireceğimiz bu eğitimde asıl amacımız bölgemizde ki şirketlerin kurumsal olma yolunda ilerleye bilmesi için işadamlarımızın daha profesyonel olmasını sağlamak aynı zamanda çalışmalarımızla FIRATSİFED üyelerinin farkındalığını arttırmaktır" ifadelerini kullandı.

`Profesyonel İş Adamları` eğitiminin tarihlerinin önümüzde ki günlerde FIRATSİFED web sayfasından açıklanacağı belirtildi.

Son Haberler