Haberler

Profesyonel İş Adamları Eğitim Semineri Başladı
Profesyonel İş Adamları Eğitim Semineri Başladı

Fırat Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (FIRATSİFED) ile Fırat Kalkınma Ajansı`nın ortaklaşa yürüttüğü ve 3 gün sürmesi planlanan 'Profesyonel iş adamları' eğitim semineri başladı.
Medical Park Elazığ Hastanesi konferans salonunda gerçekleştirilen FIRATSİFED ve Fırat Kalkınma Ajansı`nın hazırladığı `Profesyonel iş adamları` eğitim seminerine Vali Ömer Faruk Koçak, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ, FIRATSİFED Başkanı Yahya Alper Bektaş, İnönü Üniversitesi İİBF Dekanı Mehmet Tikici, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı İbrahim Gök ile iş adamları katıldı.
Burada konuşan Vali Koçak, bu toplantının Elazığ`daki değişim için çok önemli bir gösterge olarak kabul edileceğini söyledi. Vali Koçak, "Değişim dünyanın başından beri var. Değişmeme kararını alanlar önemli bir risk alıyorlar. Değişmemenin riski de çok büyüktür" dedi.
Daha sonra konuşan FIRATSİFED Başkanı Yahya Alper Bektaş ise, iş adamlarına yönelik değişik zamanlarda eğitim seminerleri düzenlediklerini söyledi. Bektaş, "Fırat Kalkınma Ajansı ile daha önceden iş sağlığı ve uzmanlığı alanında bir eğitim semineri gerçekleştirdik. Temel amacımız, bölgedeki iş adamlarını bir araya getirerek Fırat Kalkınma Ajansı ile ortak projeler gerçekleştirmek ve iş adamlarımızın ortak projelerde ortak işler yapmasını sağlamaktır" diye konuştu.
Konuşmalardan sonra Prof. Dr. Mehmet Tikici zaman yönetimi, iletişim, stres yönetimi, protokol yönetimi ve liderlik konularında eğitim verdi.

Son Haberler